افزونه نویسی اختصاصی وردپرس

افزونه نویسی اختصاصی برای وردپرس یکی از خدمات بسیار مهم و مورد علاقه مجموعه تک تم میباشد که برای مشتریان خود انجام میدهد. شما هر ایده ای داشته باشید و اگر افزونه مناسبی برای آن پیدا نکرده بودید، ما میتوانیم آن ایده را برای شما اجرا و کدنویسی کنیم.

مزیت های افزونه نویسی اختصاصی وردپرس

پاسخگویی به نیازهای خاص

افزونه های اختصاصی می توانند به طور خاص برای نیازهای شما سفارشی شوند، که می تواند به شما کمک کند تا وب سایتی را ایجاد کنید که دقیقاً آنچه را که می خواهید ارائه دهد.

بهینه‌سازی عملکرد

با افزونه نویسی اختصاصی، می‌توانید عملکرد وردپرس و وبسایت خود را بهبود بخشید. این افزونه‌ها می‌توانند سرعت بارگیری صفحات را بهبود بخشند و زمان بارگیری را کاهش دهند، که این امر مهم برای بهبود تجربه کاربری و سئو، بسیار به نفع سایت شما میباشد.

امنیت بالا

افزونه‌ نویسی اختصاصی می‌توانند امنیت وبسایت شما را افزایش دهند. با این افزونه‌ها، می‌توانید از روش‌های محافظتی سفارشی استفاده کنید و در برابر تهدیدهای امنیتی مختلف مقاومت داشته باشید.

مراحل سفارش پلاگین اختصاصی وردپرس

 1. 1

  ارسال درخواست

  قبل از هر چیز، نیازها و خواسته‌های خود را به دقت بنویسید و حتی اگر نمونه مشابه دارید کنار آن قرار دهید، سپس از طریق تلگرام، درخواست خود را برای ما ارسال کنید

 2. 2

  بررسی درخواست

  ما درخواست شما را بررسی میکنیم و در کمتر از 24 ساعت، براورد زمان و هزینه و بهترین راهکار ممکن برای پیاده سازی آن را به شما پیشنهاد میکنیم

 3. 3

  توافق و شروع پروژه

  بعد از توافق بر سر تک تک جزئیات پروژه و ارسال پیش فاکتور، همکاری آغاز میشود

 4. 4

  کدنویسی پروژه

  بعد از توافق بر سر انجام پروژه، تیم تک تم کدنویسی افزونه را شروع میکند و تا پایان زمان اعلام شده به مشتری تحویل میدهد

 5. 5

  تست و رفع باگ

  در پایان و بعد از تمام شدن کار کدنویسی، مرحله نهایی تست و باگ گیری افزونه، توسط ما و مشتری صورت میگیرد تا یک افزونه بدون عیب و نقص در اختیار مشتری گرامی قرار گیرد

سوالات متداول

افزونه نویسی اختصاصی چیست؟
افزونه نویسی اختصاصی فرآیند ایجاد یک افزونه وردپرس سفارشی برای نیازهای خاص یک وب سایت است. این می تواند شامل اضافه کردن ویژگی های جدید به وردپرس، سفارشی سازی ویژگی های موجود یا ایجاد یک افزونه کاملاً جدید باشد.
چرا باید از افزونه نویسی اختصاصی استفاده کنم؟
دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است بخواهید از افزونه نویسی اختصاصی استفاده کنید. برخی از رایج ترین دلایل عبارتند از: 1- نیاز به ویژگی هایی که در افزونه های موجود موجود نیست 2- نیاز به سفارشی سازی ویژگی های موجود در وردپرس 3- نیاز به ایجاد یک افزونه کاملاً جدید که نیازهای خاص وب سایت شما را برآورده کند
چگونه میتوانیم سفارش طراحی افزونه اختصاصی دهیم ؟
تمامی فرایندهای سفارش گیری و پشتیبانی مجموعه تک تم از طریق تلگرام انجام میشود، جهت سفارش طراحی میتوانید از طریق تلگرام با آیدی taktheme_support به ما پیام دهید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.
هزینه طراحی افزونه اختصاصی وردپرس چقدر است؟
هزینه طراحی افزونه وردپرس اختصاصی بسته به امکانات آن متغیر میباشد، ابتدا شما میبایست درخواست و نیازهای خود را برای کامل شرح دهید، سپس ما براورد دقیق هزینه ای آن را به شما اعلام خواهیم کرد.
مدت زمان پشتیبانی از افزونه ها چقدر است ؟
تمامی افزونه ها تا 6 ماه پشتیبانی دارند و هرگونه مشکل یا باگی در این مدت برای افزونه های طراحی شده توسط تک تم وجود داشته باشد، به طور کامل برطرف خواهند شد.
نظرات کاربران