افزایش امنیت وردپرس و پاکسازی ویروسی

یکی از خدمات مجموعه تک تم، افزایش امنیت سایت های وردپرسی و همچنین پاکسازی ویروسی سایت ها از کدهای مخرب و یا فایل های آلوده هستند، اگر وبسایتی دارید که دچار چنین مشکلات امنیتی میباشد و هک شده است، ما میتوانیم ابتدا سایت شما را پاکسازی و سپس امنیت آن را بالا ببریم تا جای نگرانی برای کسب و کار خود نداشته باشید.

مزیت های افزایش امنیت سایت

بهبود عملکرد سایت

یک سایت وردپرسی امن می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. این به این که یک سایت امن، به احتمال زیاد توسط حملات مخرب، کند نمی شود و منابع کمتری را مصرف می کند.

کاهش هزینه های پشتیبانی

اگر سایت وردپرسی شما هک شود، ممکن است مجبور شوید هزینه های زیادی را برای پاکسازی و تعمیر آن بپردازید. با افزایش امنیت سایت وردپرسی خود، می توانید از این هزینه ها جلوگیری کنید.

افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو

موتورهای جستجو به سایت هایی که امن هستند بیشتر توجه میکنند. به این دلیل است که موتورهای جستجو می خواهند مطمئن شوند که کاربران وب سایت هایی را مشاهده می کنند که ایمن هستند و می توانند به آنها اعتماد کنند.

ایجاد حس اعتماد در بازدیدکنندگان

وقتی سایت وردپرسی شما امن است، بازدیدکنندگان شما احساس اعتماد بیشتری می کنند. این می تواند منجر به افزایش بازدید از سایت و همچنین افزایش فروش شود.

جلوگیری از از دست رفتن داده ها

اگر سایت وردپرسی شما هک شود، ممکن است داده های شما مانند مقالات، تصاویر و فایل ها از بین بروند. با افزایش امنیت سایت وردپرسی خود، می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید و اطمینان حاصل کنید که داده های شما ایمن هستند.

محافظت از اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان

وقتی سایت وردپرسی شما امن است، بازدیدکنندگان شما می توانند مطمئن باشند که اطلاعات شخصی آنها مانند نام، آدرس ایمیل و شماره کارت اعتباری در برابر حملات مخرب محافظت می شود. این می تواند به افزایش اعتماد بازدیدکنندگان و همچنین کاهش خطر جرایم سایبری کمک کند.

تعرفه خدمات افزایش امنیت و پاکسازی سایت آلوده

پلن آلفا

افزایش امنیت سایت و پاکسازی ویروسی

2,000,000 / تومان
  • پاکسازی فایل های آلوده
  • پاکسازی کدهای مخرب
  • انجام چک لیست 50 موردی امنیت
سفارش از تلگرام
جهت سفارش هر پلن کافیست از طریق چت آنلاین و یا تلگرام به آیدی @taktheme_support پیام ارسال نمایید و با ما در ارتباط باشید

سوالات متداول

تعرفه افزایش امنیت سایت و پاکسازی ویروسی چقدر است ؟
در حالت کلی، تعرفه پایه افزایش امنیت برای هر وبسایت، 2 میلیون تومان میباشد.
چگونه میتوانیم سفارش خدمات افزایش امنیت دهیم ؟
تمامی فرایندهای سفارش گیری و پشتیبانی مجموعه تک تم از طریق تلگرام انجام میشود، جهت سفارش طراحی میتوانید از طریق تلگرام با آیدی taktheme_support به ما پیام دهید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.
مدت زمان انجام پاکسازی سایت ویروسی و چقدر میباشد ؟
نهایتا یک هفته، همچنین بعد از پایان عملیات پاکسازی، ما سایت شما را یک ماه مانتیورینگ میکنیم و در صورت وجود مشکل و بازگشت کدهای مخرب، آن را رفع میکنیم
نظرات کاربران